Національний конкурс есе «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України

31 мая 2019, 11:43 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

• історія становлення України;
  • європейська ідентичність України;
  • економічна незалежність;
  • міжнародна політика країни;
  • соціальна політика країни;
  • культура;
  • церква;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 08.04.2019 по 24.08.2019.
Прийом конкурсних робіт забезпечується з 08.04.2019 по 31.07.2019.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.08.2019.
Оголошення переможців – 23 серпня 2019 року.

pdf Положення про конкурс (2.95 MB)

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015

Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

(2 голосов)