Подяка ДонНУЕТ від МАН учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради

14 июня 2019, 4:02 pm
Категория Новости
There is no translation available.

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради виносить щиру подяку Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за сприяння у проведенні обласної літньої профільної школи філологічного напрямку (українська мова та література, англійська мова), яка проходила з 03 червня по 09 червня 2019 року в м. Кривий Ріг.

Особливі слова подяки висловлюються Ревуцькій Світлані Казимирівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри української мови, та Удовіченко Ганні Михайлівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри іноземної філології та перекладу. Високий рівень професійної майстерності, компетентність та сумлінність викладачів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Тугай-Барановського допомогли провести обласні літні профільні школи філологічного напрямку Дніпропетровського відділення Малої академії наук учнівської молоді на високому рівні.

(2 голосов)