Урочиста посвята першокурсників у студенти ДонНУЕТ

2 сентября 2019, 9:20 pm
Категория Новости
There is no translation available.

02.09.2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулося традиційне урочисте свято "Посвята у студенти".

Із вітальним словом до першокурсників звернулася виконуюча обов'язки ректора ДонНУЕТ Оксана Чернега, яка сказала важливі слова: "Шановні першокурсники, у вас сьогодні дуже важливий і, водночас, хвилюючий день. Ви зробили свій перший професійний вибір вступивши до нашого університету. Ви розпочинаєте наукове і професійне зростання в стінах ДонНУЕТ, закладі, який незабаром буде святкувати своє сторіччя".

Також Оксана Богданівна Чернега побажала усім студентам успіхів у здобутті знань, бути цілісними особистостями, свідомими громадянами України, професіоналами та лідерами!

Студентів привітали проректори університету та директори інститутів, які й вручили першокурсникам студентські квитки та залікові книжки.

Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь студенти нашого університету. Талановитим та глибоким виконанням вокальних номерів вони торкнулися кожної душі, кожного серця та об'єднали залу почуттям любові до нашої неньки України.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(53 голосов)