Зустріч студентів із представниками найбільшої мережі готелів в Україні Reikartz Hotel Group

27 сентября 2019, 12:07 pm
Категория Новости
There is no translation available.

25 вересня 2019 р у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського відбулася зустріч студентів ННІРГБТ  із представниками найбільшої мережі готелів в Україні Reikartz Hotel Group, яка об’єднує 5 готельних брендів: Reikartz Collection Hotel, Reikartz Hotels & Resorts, Optima, VitaPark и Raziotel.

Студентів було запрошено на день відкритих дверей Reikartz «Аврора». Захід був проведений з метою знайомства студентів із провідними фахівцями готельно-ресторанної індустрії.

За результатами зустрічі було підготовлено пакет документів, щодо співпраці університету із мережою готелів Reikartz Hotel Group у науковій сфері та у практичній підготовці студентів ННІРГБТ.

(2 голосов)