Програма «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності»

1 октября 2019, 7:06 am
Категория Новости
There is no translation available.

Викладачі Університету Никифоров Р.П., Коренець Ю.М., Омельченко О.В. успішно пройшли курс навчання та отримали сертифікати за програмою «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності» в рамках проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ в Україні»(Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ).

Програма курсів включала теоретичне та практичне навчання з енергоефективності житлових багатоквартирних будівель, особливостей роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з Фондом енергоефективності. Заключні етапи тренінгу було присвячено польовим дослідженням реальних об'єктів, захисту проектів з енергоаудиту, підсумковому тестуванню.

Університет щиро вдячний організаторам тренінгів та інструкторам за надані можливості підвищення професійного рівня наших співробітників, забезпечення актуальними та корисними матеріалами, доброзичливу та сприятливу до навчання атмосферу та досконалу організацію заходу!

dsc00830-min.jpg
dsc00832-min.jpg