УЧАСТЬ У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

16 февраля 2020, 7:55 pm
Категория Новости
There is no translation available.

Студенти освітньої програми «Облік та оподаткування» рівня бакалавр під керівництвом викладачів кафедри обліку та аудиту прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань та спеціальностей у 2020 році.

Студентка групи ОО-17 Куліш Анастасія Валеріївна підготувала та відправила для участі в конкурсі наукову роботу «ІНТЕГРОВАНИЙ ОБЛІК ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ». Секція: «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» (НАСОА, м. Київ). Науковий керівник к.е.н., доцент Шевченко Л. Я.

Студентка групи ОО-17 Лядська Віталія Валеріївна підготувала наукову роботу «ОБЛІК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ». Секція: «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» (НАСОА, м. Київ). Науковий керівник к.е.н., доцент Штик Ю.В.

15.02.2020
(1 Голосовать)