Громадський Проект Кривий Ріг: Бюджет участі

3 ноября 2018, 11:29 am
Категория Объявления
There is no translation available.

З 1 листопада у Кривому Розі стартувало голосування за проекти «Громадський бюджет-19». Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них. Протягом 15 днів містяни матимуть можливість вибрати кращі, на їхню думку, проекти, які будуть реалізовані у 2019 році. Серед поданих заявок Експертна рада конкурсу "Громадський бюджет-2019" обрала 115 проектів.

Студенти та працівники ДонНУЕТ імені М. Туган-Барановського можуть проголосувати за обрані ідеї, зайшовши в електронну систему "Громадський проект", або звернутися на дільниці для голосування, які працюватимуть в  райвиконкомах міста і в Центрі «Віза». Наближчій пункт голосування працює з 1 по 15 листопада 2018 р. у кабінеті № 10 виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42). Прийди в пункт голосування. Вибирай проекти зі списку і голосуй за ті ідеї, які, на твою думку, є найпріорітетнішими для покращення міста/ОТГ.

Жителі Кривого Рогу можуть віддати свої голоси за один з проектів в трьох категоріях: великі, середні і малі.

• Малий проект (1 000 – 149 999) грн
  • Середній проект (150 000 – 499 999) грн
  • Великий проект (500 000 – 1 400 000) грн

Передані на голосування проекти згруповані за різними напрямами :

• Енергозбереження - Заходи, спрямовані на енергозбереження та енергоефективність.
  • Туризм - Проекти з розвитку туризму, у тому числі міського та індустріального. Розвиток туристичної інфраструктури.
  • Благоустрій - Облаштування та озеленення територій. Облаштування дитячих майданчиків. Вуличне освітлення. Утилізація відходів. Поліпшення якості питної води, тощо.
  • Культура - Створення та розвиток закладів культурного напряму. Організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо). Реставрація архітектурних пам'яток.
  • Навколишнє середовище - Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища. Охорона природних ресурсів. Організація безпритульних тварин, включаючи чіпування, створення та розвиток притулків, регулювання їх чисельності. Вигул свійських тварин.
  • Освіта - Розвиток установ позашкільної, шкільної та вищої освіти. Організація просвітницьких заходів, тренінгів, курсів, семінарів. Підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.
  • Охорона здоров'я - Розвиток медичної інфраструктури, покращення доступу до медичних установ та доступності отримання медичних послуг. Організація заходів, направлених на ранню діагностику та профілактику захворювань. Пропагування здорового способу життя.
  • Соціальний захист -  Розвиток закладів та заходи соціального спрямування, включаючи заходи з реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів, ветеранів. Захист інвалідів, сиріт, непрацездатних осіб, пенсіонерів, багатодітних сімей. Забезпечення вільного доступу інвалідів до об’єктів, закладів і заходів міста.
  • Фізична культура і спорт - Розвиток закладів спортивно-оздоровчого напряму. Організація спортивних заходів (змагання, марафони тощо). Популяризація спорту та здорового способу життя.
  • Робота з молоддю - Підтримка молодіжних ініціатив.
  • Транспорт - Покращення транспортної інфраструктури міста. Доступ до громадського транспорту. Удосконалення мережі громадського транспорту. Розвиток екологічного громадського транспорту.
  • Інше
(16 голосов)