МК-19_В

24 сентября 2019, 7:23 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_Н

24 сентября 2019, 7:19 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_В

24 сентября 2019, 7:16 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_Н

24 сентября 2019, 7:15 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_В

24 сентября 2019, 7:10 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_Н

24 сентября 2019, 7:06 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_В

24 сентября 2019, 6:57 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_Н

24 сентября 2019, 6:52 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька  пр  502 

10.30-11.50

2

Латинська мова Д.В. Фурт пр 512-3

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Латинська мова Д.В. Фурт пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

12.30-13.50

3

 Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко  пр  502 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_В

24 сентября 2019, 6:45 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Латинська мова Д.В. Фурт пр 512-3

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Латинська мова Д.В. Фурт пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19-ск_Н

23 сентября 2019, 11:40 pm Автор
Категория Розклад занять
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк  101

14.00-15.20

4

Теплотехнічні вимірювання та прилади  В.В. Перекрест  пр  306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

12.30-13.50

3

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  лк  101 

14.00-15.20

4

Фізика В.М. Здещіць  пр 311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В.М. Серебреников лк 101

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Метрологія, стандартизація і сертифікація Ю.М. Коренець  лк  101 

14.00-15.20

4

 Метрологія, стандартизація і сертифікація  Ю.М. Коренець пр 101 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Теплотехнічні вимірювання та прилади О.В. Омельченко лк  101 

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна пр 403

12.30-13.50

3

 Електротехніка та електроніка  Д.П. Заікіна  пр 101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6