ТРГ-18-ма_Н

11 октября 2018, 2:44 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський обілк   Ю.В. Штик лк  402

10.30-11.50

2

Управлінський облік Ю.В. Штик  лк 402 

12.30-13.50

3

 Управлінський облік Ю.В. Штик  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

     

 

           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організація ХАССП у галузі  А.В. Слащева  лк  509 

12.30-13.50

3

Організація ХАССП у галузі А.В. Слащева  лк  509 

14.00-15.20

4

Організація ХАССП у галузі А.В. Слащева лк 509

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Організація ХАССП у галузі   А.В. Слащева лк  509 

10.30-11.50

2

Організація ХАССП у галузі А.В. Слащева  лк  509 

12.30-13.50

3

Організація ХАССП у галузі А.В. Слащева  лк 509

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-18-ма_Н

11 октября 2018, 2:43 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-18-с_Н

11 октября 2018, 2:39 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 311

12.30-13.50

3

 Менеджмент Н.С. Іванова  лк  311 

14.00-15.20

4

Громадське будівництво та інженерне обладнання будівель Ю.М. Коренець лк  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Громадське будівництво та інженерне обладнання будівель Ю.М. Коренець пр 232-а

12.30-13.50

3

Менеджмент А.В. Скубіліна / І.В. Шаповалова пр 311

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик пр 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

10.30-11.50

2

Технологія продукції ресторанного господарства О.А. Боднарук пр Лабораторія

12.30-13.50

3

Технологія продукції ресторанного господарства О.А. Боднарук пр Лабораторія

14.00-15.20

4

Технологія продукції ресторанного господарства О.А. Боднарук пр Лабораторія

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Громадське будівництво та інженерне обладнання будівель  Ю.М. Коренець лк 401

12.30-13.50

3

Економічна безпека І.В. Шаповалова пр 314

14.00-15.20

4

Харчові технології  А. Пусікова   пр Лабораторія 

15.30-16.50

5

 Харчові технології А. Пусікова  пр  Лабораторія 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-18-с_Н

11 октября 2018, 2:37 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць лк 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Тепломассообмін Л.О. Цвіркун лк 102

15.30-16.50

5

Тепломассообмін Л.О. Цвіркун пр 102

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Теоретичні основи холодильної техніки В.П. Хорольський лк 108

12.30-13.50

3

Гідрогазодинаміка В.В. Перекрест пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка   Д.П. Заікіна пр  403 

12.30-13.50

3

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-18-с_Н

11 октября 2018, 2:36 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Процеси та апарати харчових виробництв О.В. Омельченко лк 306

10.30-11.50

2

Процеси та апарати харчових виробництв В.В. Перекрест пр 306

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Процеси та апарати харчових виробництв   О.В. Омельченко лк  306 

10.30-11.50

2

Теплове обладнання харчових виробництв О.В. Омельченко лк 306

12.30-13.50

3

Теплове обладнання харчових виробництв В.В. Перекрест пр 306

14.00-15.20

4

 Основи кондиціонування Л.О. Цвіркун  лк  101 

15.30-16.50

5

 Основи кондиціонування Л.О. Цвіркун  пр  101 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологічні основи машинобудування  Л.О. Цвіркун  лк  101 

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 313

14.00-15.20

4

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна пр 313

15.30-16.50

5

Холодильне технологічне та торговельне обладнання харчових виробництв Д.П. Заікіна пр 402

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Холодильне технологічне та торговельне обладнання харчових виробництв  В.П. Хорольський лк  108 

15.30-16.50

5

 Холодильне технологічне та торговельне обладнання харчових виробництв  В.В. Перекрест пр   102

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Процеси та апарати харчових виробництв  В.В. Перекрест   пр 306 

12.30-13.50

3

Технологічні основи машинобудування Л.О. Цвіркун пр 232-а

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-18_Н

11 октября 2018, 2:36 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  В.М. Серебреников лк  314 

10.30-11.50

2

Мікроекономіка  О.М. Данкєєва   лк 314 

12.30-13.50

3

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва  пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологія продукції ресторанного господарства  А.В. Слащева  лк  Лабораторія 

12.30-13.50

3

 Технологія продукції ресторанного господарства  А.В. Слащева лк   Лабораторія

14.00-15.20

4

 Технологія продукції ресторанного господарства  А.В. Слащева лк  Лабораторія 

15.30-16.50

5

Технологія продукції ресторанного господарства  А.В. Слащева  пр   Лабораторія

17.00-18.20

6

 Технологія продукції ресторанного господарства А.В. Слащева   пр 510 
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика   Т.В. Квітка пр  505 

14.00-15.20

4

 Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова   лк 501 

15.30-16.50

5

 Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова  лк  501 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Мікробіологія А. Пусікова пр Лабораторія

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

 Технологія продукції ресторанного господарства А.В. Слащева  пр 407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Мікробіологія і товарознавство О.О. Сімакова лк 505

10.30-11.50

2

Мікробіологія і товарознавство О.О. Сімакова лк 505

12.30-13.50

3

 Мікробіологія і товарознавство О.О. Сімакова  лк  505 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-18_Н

11 октября 2018, 2:35 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников   лк  314

10.30-11.50

2

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва  лк  314 

12.30-13.50

3

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва   пр 314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теоретичні основи харчових технологій  Ю.А. Горяйнова  лк 501 

12.30-13.50

3

Теоретичні основи харчових технологій  Ю.А. Горяйнова  лк  501 

14.00-15.20

4

 Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова  пр  501 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Мікробіологія і товарознавство  О.О. Сімакова лк  408 

10.30-11.50

2

 Мікробіологія і товарознавство  О.О. Сімакова лк  408 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  Т.В. Квітка   пр 505 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Устаткування закладів готельного і ресторанного господарства О.Є. Мельник пр 306

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв   О.Є. Мельник лк 102 

14.00-15.20

4

Мікробіологія і товарознавство  А. Пусікова  пр  Лабораторія 

15.30-16.50

5

Мікробіологія і товарознавство  А. Пусікова  пр  Лабораторія 

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-18_Н

11 октября 2018, 2:34 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  лк  101 

10.30-11.50

2

Теоретична механіка  Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теоретична механіка  Л.О. Цвіркун  лк  101 

14.00-15.20

4

 Теплотехнічні вимірювання та прилади  В.В. Перекрест пр  306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський  лк 108

12.30-13.50

3

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  лк  101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика: диференціальні рівняння В.М. Серебреников лк 506

12.30-13.50

3

Вища математика: диференціальні рівняння О.К. Копайгора пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Нарисна геометрія та інженерна графіка  Л.О. Цвіркун  лк  101 

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія та інженерна графіка  Л.О. Цвіркун пр 101

12.30-13.50

3

Метрологія, стандартизація і сертифікація  Ю.М. Коренець лк 101

14.00-15.20

4

 Метрологія, стандартизація і сертифікація Ю.М. Коренець  пр  101 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Теплотехнічні вимірювання та прилади О.В. Омельченко  лк  101

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна пр 403 

12.30-13.50

3

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна  пр  101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-18_Н

11 октября 2018, 2:34 pm Автор
Категория Нижній тиждень
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Теоретична механіка  Л.О. Цвіркун лк  101 

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання Л.О. Цвіркун лк 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика: диференціальні рівняння В.М. Серебреников лк 506

12.30-13.50

3

Вища математика: диференціальні рівняння О.К. Копайгора пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Нарисна геометрія та інженерна графіка  Л.О. Цвіркун  лк 232-а 

10.30-11.50

2

 Нарисна геометрія та інженерна графіка Л.О. Цвіркун пр 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Електротехніка Д.П. Заікіна пр 102

10.30-11.50

2

Гідравлика, гідро- та пневмоприводи О.В. Омельченко лк 102

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-18-ма_В

11 октября 2018, 2:32 pm Автор
Категория Верхняя неделя
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк 402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

     

 

           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6