Панельна дискусія: «Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів» 2016

There is no translation available.

ББК 67.404+87.6+88.5

Колектив авторів

«Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів». Збірник наукових праць за матеріалами Всеукраїнської панельної дискусії (24 листопада 2016р.) Відп. ред. К.В. Ніколенко. – Кривий Ріг: Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, 2016. – 98 с.

Збірник призначений для наукових, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, а також для аспірантів, студентів, громадських активістів, які працюють у сфері забезпечення гендерних прав.

pdf Матеріали конференції. (1.06 MB)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів