Воркшоп для дітей з обмеженими можливостями

8 сентября 2017, 5:47 am
Категория Объявления
There is no translation available.

8 вересня у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» Маріанна Шпак, асистент кафедри міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, провела для дітей з обмеженими можливостями освітній воркшоп. Оскільки дітки мають фізичні вади, з ними відбулося інтерактивне заняття з толерантності у формі гри. Учасники інтерактиву разом із Маріанною Шпак із задоволенням створювали на папері нових «друзів», розповідали про домашніх улюбленців та охоче робили під музичний супровід фізичні вправи. Наприкінці заняття діти отримали подарунки та обмінялися один з одним різнокольоровими емблемами, що символізують дружбу.
(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів