Студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі від «М’ясної мануфактури»

18 сентября 2017, 10:36 am
Категория Объявления
Прочитано 773 раз
There is no translation available.

16 вересня студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі, організатором якого виступило приватне підприємство «М’ясна мануфактура».

На фестивалі були присутніми не лише зацікавлені мешканці Кривого Рогу, які поєднували спілкування із отриманням корисних знань про тонкощі кухні, а й управляючі та шеф-кухарі місцевих кафе і ресторанів, які із задоволенням ділилися із криворіжцями власним досвідом приготування м’ясних страв.

 

Усі бажаючі «смачного» заходу мали можливість взяти участь у майстер-класі від шеф-кухаря Ю. Черноуса та дізнатися секрети приготування яловичини, особливостей її правильного приготування і користі для організму від споживання цього продукту харчування.

Крім того, під час майстер-класу, учасники спробували різноманітний асортимент приготованих страв та поспілкуватися з представниками «М’ясної Мануфактури» щодо якості продукції, яка йде на продаж для жителів міста.

1.
1.
Спеції, призначені для приправи м'яса
2.
2.
М'ясна продукція для частування учасників фестивалю
3.
3.
Майстер-клас від шеф-кухаря
4.
4.
Майстер-клас від шеф-кухаря
5.
5.
Серверування см'ясної страви
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
Оцените материал
(0 голосов)
 

Наши партнеры

Responsive Photo Gallery for K2

CEE Spring 2018Програми вступних іспитівУряд Республіки Казахстан виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян УкраїниІнклюзивні практики - 2018Містки громадської активностіFulbright Graduate Student ProgramSocial Impact Award: проекти, які змінюють світ на кращеКОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019-2020 РОКИ