Екскурсійна подорож на о. Хортиця

24 сентября 2017, 6:00 pm
Категория Объявления
Прочитано 801 раз
There is no translation available.

Кожному українцю добре відомі розповіді про легендарне козацтво, їх хоробрість, звитягу та мужність. Обираючи місцем свого проживання пониззях р. Дніпро, козацтво засновувало численні військово-політичні центри, що отримали  назву – Січ. Запорізька Січ стала узагальнюючою назвою численних столиць Запорізького козацтва та з часом перетворилась на символ свободи, законності та державності, яким залишається для мільйонів українців і до сьогодні.

 

Шануючи минуле, 23 вересня 2017 року Первинна профспілкова організація Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського організувала екскурсію по музеям та історичним місцям о. Хортиця. В рамках заходу було відвідано музей Запорізької Січі, театралізовану виставу-реконструкцію козацького бойового мистецтва, святилище скіфської епохи, Першу курганну групу, кромлех епохи енеоліту, пониззя остова Хортиця, що вважається за деякими даними місцем загибелі у 972 році київського князя Святослава. Екскурсії пам’ятками історії та культури супроводжувались цікавими історичними екскурсами, які допомагали краще зрозуміти цінність побачених об’єктів, відчути значущість пов’язаних з ними подій.

1.
1.
2.
2.
3.
3.
4.
4.
5.
5.
6.
6.
7.
7.
8.
8.
9.
9.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Оцените материал
(4 голосов)
 

Наши партнеры

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів