«Освіта неможлива без книг», - свідчить арабське прислів’я.

9 октября 2017, 1:19 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

Для того, щоб підкреслити роль бібліотек в сучасному житті, 14 травня 1998 р. Указом Президента України встановлено Всеукраїнський день бібліотек. Для вшанування цього свята в ДонНУЕТ відбулася вікторина,

в якій взяли участь студенти інституту ресторанно-готельного бізнесу, групи ТУР-15та ТУР-16. Після поділу на команди «Амазонки», «Франкотики», «Туристочки», «Ворони», «Бананоси» та «Пончики» почався запеклий інтелектуальний бій за перемогу при судействі кандидата педагогічних наук, доцента, доктора філософії, Богатирьової Галини Андріївни. Всі студенти показали високі знання з області історії та культури але перемогу з великим відривом від суперників здобули: в групі ТУР – 15 команда «Франкотики» (студентки Зубєнко Юлія та Ковалевська Соня; в групі ТУР – 16 -  команда «Ворони» (студенти Настіч Настя та Рєдькін Андрій)

Тож вітаємо переможців!

(0 голосов)