12 жовтня в стінах ДонНУЕТ до Дня українського козацтва відбувся конкурс аматорських фільмів Избранное

18 октября 2017, 10:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

12 жовтня о 14.00 в актовій залі ДонНУЕТ відбувся конкурс аматорських фільмів, присвячений Дню українського козацтва.

Студенти представили своє бачення сучасного козака в стінах "ВИШу".

Всі фільми конкурсу були різноплановими. Фільм ННІРГБ відрізнявся тонким гумором

та ліризмом розповіді, що характерно для українського поетичного кіно. У пам’яті залишається яскравий сплеск від образу козака та його коханої дівчини у поєднанні з органічно підібраним музичним супроводом.

Козаки ННІУА – це справжні герої, що пройшли вогонь, воду та мідні труби, виконуючи усілякі козацькі обов’язки.

Хлопці ННІЕП постають перед нами в образі незламних героїв сучасності, які продовжують славетні козацькі традиції.

Глядачі отримали чимало задоволення. Призове 1-е місце та звання "Козак ДонНУЕТ" отримали представники навчально-наукового інституту управління та адміністрування.

Вітаємо уславлених козаків!

(1 Голосовать)