Вітаємо Горіну Ганну Олександрівну з присудженням наукового ступеня доктора економічних наук Избранное

19 октября 2017, 9:45 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

Наказом МОН України від 11.10.2017 № 1367 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» від 11 жовтня 2017 року доценту кафедри міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського було присуджено науковий ступінь доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Щиро Вас вітаємо! Нехай доля буде до Вас привітною, дорога життя – чистою, на якій зустрічаються вірні друзі та колеги! Бажаємо міцного здоров’я, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів!

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів