24 жовтня студенти ДонНУЕТ доторкнулися до мистецтва театру Избранное

25 октября 2017, 6:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Студенти третього та п’ятого курсів відвідали Криворізький академічний театр «Академія руху», де стали глядачами мім-балету «Арлекінада» в стилі італійської комедії масок на музику А. Вівальді «Пори року». Це була емоційна промова однієї історії життя, яка часто налічує більше, ніж двох, головних героїв, долі яких переплетені між собою, від чого глядачі з кожною хвилиною вистави заглиблюються у шалений вир почуттів, поглядів, очікувань, які на цій сцені промовляються виключно рухами тіла, жестами та мімікою. Це було чарівно і піднесено. Дякуємо авторам та акторам за можливість поглянути на історії життя очима музично-пластичного мистецтва.

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів