Семінар-диспут на тему «Нетрадиційні банківські операції та послуги» у стінах ДонНУЕТ Избранное

8 ноября 2017, 1:14 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

6 листопада кафедрою фінансів і банківської справи було організовано проведення семінару-диспуту на тему «Нетрадиційні банківські операції та послуги». Основна мета заходу – формування у студентів активної зацікавленості у тих інноваційних процесах, які останнього часу відбуваються в банківській системі України.

Сучасні клієнти банків – це фізичні та юридичні особи, в життя та діяльність яких вбудована мобільність, інтерактивність і різноманітні електронні комунікації. Вони з легкістю зможуть користуватися фінансовими послугами від оператора зв’язку, так само як і від установи банку. Така ситуація вимагає від банків розробки нових стратегій розвитку бізнесу. Банкам необхідно перестати думати про традиційні канали обслуговування клієнтів та традиційні банківські продукти і зрозуміти, що споживачі орієнтовані на новітні технології та інноваційні продукти. Учасники семінару-диспуту обговорили можливості Інтернет-банкінгу, наголосили на перевагах використання лізингу та факторингу, розглянули перспективи впровадження трастових послуг. Дуже вдячні доповідачам Кроту М., Демчук К., Бауліній Ю., Шокер Р., Гребенюк І., Кіяшко А., Шелевер А. за цікаві доповіді. Кафедра сподівається на продовження дискусії про можливості застосування нетрадиційних підходів до ведення банківської справи.

(1 Голосовать)