Круглий стіл на тему: «Гідність породжує свободу» Избранное

16 ноября 2017, 6:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

16 листопада в стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся круглий стіл на тему «Гідність породжує свободу». Захід відбувся в рамках відзначення у 2017 року Дня Гідності та Свободи 21 листопада.

На круглому столі було обговорення семантику слів «свобода», «гідність», їх еволюцію протягом розвитку суспільства, взаємозв’язок. Цікавість студентів викликало обговорення питання «свобода = чи > чи < гідність». Студенти активно брали участь в обговоренні, презентуючи власні погляди, думки та презентації, долучалися до діалогу. Не зважаючи на свій юний вік та перші кроки на шляху професійного зростання, учасники круглого столу продемонстрували активну громадянську позицію, глибокі знання та ораторське мистецтво.

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа