Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США,

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд.402 ДонНУЕТ.

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

У стінах ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція «Логічні парадокси» до Всесвітнього дня філософії Избранное

18 ноября 2017, 12:45 am
Категория Объявления
Прочитано 1100 раз
There is no translation available.

Відкриту лекцію провів доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, ректор Криворізького державного педагогічного університету Ярослав Владиславович Шрамко, що спеціалізується на дослідженні логічних компонентів філософської спадщини.

Професор, говорячи на тему «Логічні парадокси», ставив актуальні питання щодо особливостей людського мислення, розмірковував про межі та специфіку логічного мислення. Заняття було проведено у формі активного діалогу зі студентами. Про неабиякий інтерес до теми лекції свідчила велика кількість питань та уточнень, які задавали слухачі.

День Філософії проводиться щорічно у третій четвер місяця за ініціативою ЮНЕСКО задля залучення людей до філософської спадщини, відкриття сфери повсякденного мислення для нових ідей та стимулювання публічних дискусій мислителів та громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед сучасним суспільством. ДонНУЕТ, підтримуючи європейські та світові ініціативи, традиційно запрошує провідних професорів, докторів наук, вчених, що досліджують різноманітні галузі філософського знання. 

Дякуємо Ярославу Владиславовичу за інформативне, актуальне та цікаве заняття! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

презентація виступу
презентація виступу
доповідач
доповідач
аудиторія
аудиторія
Previous Next Play Pause
1 2 3
Оцените материал
(4 голосов)
 

Наши партнеры

www.prostopros.ru