Семінар-дискусія на тему «Сучасний мерчандайзинг як інструмент формування попиту в умовах маркетингової орієнтації» Избранное

26 ноября 2017, 11:37 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

24 листопада 2017 року у стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було проведено семінар-дискусію на тему «Сучасний мерчандайзинг як інструмент формування попиту в умовах маркетингової орієнтації».

Під час дискусії студентами було презентовані тези доповідей та обговорені питання особливостей використання прийомів мерчандайзингу, оформлення торгового залу магазинів, вигідного розташування продукції, а також яку роль відіграє сучасний мерчандайзинг у формуванні успішної діяльності підприємства.

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа