Регіональне визнання досягнень студента ДонНУЕТ Дмитра Бурака Избранное

29 ноября 2017, 4:56 pm
Категория Объявления
There is no translation available.

24 листопада у місті Дніпро відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини 2017», метою якого є виявлення всебічно розвиненої студентської  молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності.

Усі лауреати та переможці конкурсу, які визначалися за 10 номінаціями («Лідер студентського самоврядування», «Громадський діяч року», «Волонтер року» тощо), були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.

Переможцем конкурсу у номінації «Унікальна номінація року» став студент ДонНУЕТ Бурак Дмитро.

Щиро вітаємо Дмитра із перемогою, бажаємо йому подальших успіхів та натхнення!

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа