Вітаємо всіх із Днем Святого Миколая! Избранное

19 декабря 2017, 12:10 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим. Багато церков побудовано на його честь. Святий Миколай для українського народу – чудотворець, доброчинець та чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам'яті, він розносить дарунки дітям, вітає із зимою та благословляє на добрі вчинки.

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у Ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!

(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа