Приглашаем на обучение в ДонНУЕТ

Подробнее

Оголошено конкурс "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці Избранное

15 января 2018, 1:18 pm
Категория Объявления
Прочитано 1296 раз
There is no translation available.

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації інформує про проведення ІІІ Всеукраїнського (ХІV Всекримського) конкурсу учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці. Конкурс відбуватиметься у 2 етапи: відбірковий - 24-25.02.2018 у м. Полтаві і фінальний гала-концерт - 17-18.03.2018 у м. Чернівці. 

 

Метою конкурсу є ознайомлення та вивчення спадщини великої української поетеси Лесі Українки, долучення молоді до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом ввчення історії рідного краю, виховання патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредиитації. Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті: http://konkurs-lesya.com.ua. Координатор конкурсу - Захарова Тетяна Миколаївна, заслужений вчитель України, телефон: (050) 1900-887, (067) 89-14-322, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Оцените материал
(0 голосов)
 

Наши партнеры

www.prostopros.ru