Summer school in Riga

24 апреля 2019, 4:18 pm Автор
Прочитано 377 раз Последнее изменение Среда, 24 апреля 2019 16:43
There is no translation available.

Summer school in Riga

Дедлайн подачі заявки         30 квітня 2019 р.

Веб-посилання                      http://semenova-partners.com/2019/03/26/summer-school-in-riga/

Дисципліна                         Архітектура, Бізнес, Економіка, Історія, Їжа, Комунікації, та інш.

Дата проведення 30 червня 2019 р.

Вартість   330-350 евро

Балтійська Міжнародна Академія (Рига, Латвія) запрошує взяти участь в V-й Міжнародній науково-практичній Літній школі «Менеджмент і маркетинг в туризмі: Special Interest Tourism, як тренд розвитку сучасної індустрії туризму».
У Літньої школи міждисциплінарний характер. У 2019 основною темою є різноманіття видів туризму. Ми торкнемося з теоретичної та практичної точок зору таких видів туризму як:

- Архітектурний,

- Музейний,

- Гастрономічний,

- Пригодницький,

- Круїзний,

Навчання через майстер-класи, круглі столи, дискусії, тематичні екскурсії та цікаві квести, розробку проекту і його презентацію у відкритому морі. Ми розглянемо такі теми, як:

- сучасні тенденції розвитку туризму та інновації;

- види туризму: термінологія;

- логістика в туризмі;

- просування і маркетингові комунікації в туризмі;

- принципи створення і управління туристичними брендами;

- креативні технології в туризмі;

- емоційний маркетинг.

Учасники Літньої школи:

- студенти, магістранти, докторанти, - за спеціальностями туризму, управління, маркетингу, реклами, економіки та інших суміжних областей;

- активні, творчо мислячі фахівці сфери туризму, маркетингу і реклами.

(0 голосов)