Міжнародна конференція з проблем забезпечення прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції

26 апреля 2019, 8:59 am Автор 
Прочитано 572 раз
There is no translation available.

Міжнародна конференція з проблем забезпечення прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції

 

 

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення прав особи в Україні», яка відбудеться 7 червня 2019 року в місті Львові.

Мета конференції – наукове і практичне розв’язання проблем забезпечення та захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах інтеграції кримінального та кримінально-процесуального законодавства України до європейських стандартів, а також обговорення актуальних питань кримінального права і процесу, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права, судової експертизи та узагальнення наукового і практичного досвіду щодо їх розв’язання.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Князя Романа, 1, ХІХ навчальний корпус, каб. 331). Конференція відбуватиметься за інтернет-процедурою.

Для участі в конференції необхідно до 31 травня 2019 року надіслати електронний варіант тез доповіді на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Докладніше за посиланням – http://lp.edu.ua/sites/default/files/attachment/2019/event/12235/vymogy_do_tez_konf.kpp_07.06.2019.pdf та http://lp.edu.ua/sites/default/files/attachment/2019/event/12235/mizhnarodna_konferenciya_kpp_7.06.19r.pdf.

Оцените материал
(0 голосов)