Навчання, нові можливості та мотивація для українських інноваторів

2 мая 2019, 10:05 am Автор 
Прочитано 586 раз
There is no translation available.

Навчання, нові можливості та мотивація для українських інноваторів – МОН та Київстар підписали Меморандум про співпрацю

 

Навчати студентів підприємницьким навичкам сучасними методами, мотивувати молодь створювати стартапи й інновації та загалом розвивати інноваційне підприємництво в Україні. Таку співпрацю між МОН та компанією Київстар передбачає двосторонній меморандум, підписаний 26 квітня 2019 року.

«Ми розуміємо, що для побудови ефективної інноваційної екосистеми – коли кожен винахідник мав би багато можливостей перетворювати свої креативні ідеї в інноваційні продукти та послуги – потрібна синергія зусиль різних сторін. Насамперед, це мають бути спільні дії представників влади, громадськості та бізнесу. Тому зараз ми виводимо нашу співпрацю на новий рівень, щоб разом розвивати інноваційну діяльність в Україні», – повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зокрема, одним з великих спільних проектів є Всеукраїнський фестиваль інновацій, який цього року МОН проведе вже вчетверте. У межах фестивалю триває конкурс стартапів, де компанія Київстар здійснює фахову експертизу проектів та надає для переможців 90 тис. гривень призового фонду. Цього року також для учасників фестивалю створено безкоштовний онлайн-курс «Основи розробки інноваційних ідей», що допоможе їм краще підготуватися до презентації проектів на конкурсі.  Курс доступний за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/festival-innovation

Оцените материал
(0 голосов)