Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів

2 мая 2019, 10:09 am Автор
There is no translation available.

Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів

Однією з передумов реалізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності та якості навчального процесу в університетах.

У Великій Британії студенти відіграють важливу роль в організації освітнього процесу. Їхня участь та вплив на покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Враховуючи найкращі практики британської системи вищої освіти, Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвитку студентів-лідерів в Україні.

Британська Рада в Україні оголошує набір студентів для участі у двомодульній програмі розвитку лідерських компетенцій. Програма Student Action допоможе учасникам зміцнити власні лідерські навички у реалізації соціальних ініціатив та освоїти інструменти впливу на якість вищої освіти у своєму університеті.

Програма розроблена Михайлом Винницьким (керівником Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладачем НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ та радником Міністра освіти і науки України).

Тренерами програми стануть:

• Тимур Демчук, керівник корпоративних програм KMBS, викладач політології у креативній академії «Майбутні», співзасновник KMA gift shop, KMArt Yard/Space, член президії Асоціації випускників НаУКМА.
  • Володимир Павелко, заступник декана KMBS з міжнародного розвитку, викладач курсів з Лідерства та Управління змінами.
  • Федір Крикун, консультант з питань стратегічних комунікацій, практикуючий PR-консультант.
  • Ірина Демчук, фандрейзер/менеджер з міжнародної підтримки та член проектних офісів у державних реформах, має досвід роботи у сферах eHealth, централізовані закупівлі, медичні закупівлі України.
  • Тетяна Харченко, фандрейзерка UA:Суспільне, Восток-СОС та реформи екстреної медицини.
  • Представники студентського самоврядування Нортумбрійського університету (Велика Британія).

УЧАСНИКИ ДІЗНАЮТЬСЯ ПРО:

• роль студентів в забезпеченні якості вищої освіти;
  • інструменти впливу на якість освіти в університетах;
  • особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією закладу вищої освіти;
  • роль органів студентського самоврядування і студентських організацій;
  • успішний досвід реалізації соціальних ініціатив в Україні та Великій Британії.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА СКЛАДАТИМЕТЬСЯ З ДВОХ МОДУЛІВ:

• 21-22 червня 2019 року - м.Київ
  • 5-6 липня 2019 року - м. Львів

Участь у двох модулях програми обов’язкова.

Он-лайн заявки на участь приймаються до 05 травня 2019 року (до 23:59) за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/QSBJQS7. До участі запрошуються особи віком від 18 років. Зареєструватись можна індивідуально або командою з двох-трьох осіб з одного закладу вищої освіти. Для реєстації необхідно підготуватиесе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як», обсягом до двох сторінок А4.

Результати відбору будуть повідомлені на вказані у заявці контактні електроні адреси не пізніше 24 травня 2019 року.  Британська Рада забезпечує проживання у двомісних номерах і харчування учасників протягом програми та компенсує транспортні витрати учасникам з інших міст. У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., вказавши «Student Action» у темі електронного листа.

(0 голосов)