Стипендіальна програма для іноземних студентів університету Сіднея University of Sydney in Australia

27 июля 2017, 11:34 am Автор 
Прочитано 1336 раз Последнее изменение Среда, 23 августа 2017 11:09
There is no translation available.

Університет Сіднея запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі та аспірантурі університету.

Дедлайн: 15 грудня 2017

Грант: оплата навчання та проживання

Де: Сідней, Австралія

Університет Сіднея запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі та аспірантурі університету. Кращим студентам, які хочуть проводити дослідницьку діяльність в університеті Сіднея, пропонується повна стипендія. Стипендія покриває плату за навчання та проживання періодом на 3 роки і може бути продовжена ще на один семестр для студентів аспірантури, якщо буде потрібно.

У стипендіальній програмі беруть участь всі програми магістратури та аспірантури університету. Стипендія присуджується на конкурсній основі і її можуть отримати студенти, які демонструють високу академічну успішність і дослідницький потенціал.

Вимоги до кандидатів

Для отримання стипендії кандидатам необхідно подати заявку на вступ до університету на одну з програм магістратури, або аспірантури і в цій заявці вказати, що Ви претендуєте на стипендію University of Sydney International Scholarship (USydIS). Окремої заявки на отримання стипендії не існує.

Для того щоб Вашу кандидатуру розглянули при нарахуванні стипендії, ви повинні подати на розгляд всі документи, які потрібні факультету для зарахування Вас на навчання.

Біль детальна інформація знаходиться на сайті університету

http://sydney.edu.au/scholarships/postgraduate/international-postgraduate-scholarships.shtml#usi

 

Оцените материал
(0 голосов)