Стипендія Pershing Square Graduate Scholarships на навчання в Оксфордському університеті

27 июля 2017, 11:34 am Автор
Прочитано 179 раз Последнее изменение Среда, 23 августа 2017 11:20
There is no translation available.

Дедлайн 1 березня 2018

Де: Оксфорд, Великобританія

Грант: Повна стипендія

Щороку фонд Pershing Square Foundation пропонує 5 стипендій для оплати навчання видатним студентам магістерської програми 1 + 1 МВА, на якій можна отримати освіту за однією з програм магістратури, і програмою МВА. Навчання на програмі триває 2 роки. Навчання проходить в Said Business School, університету University of Oxford в Великобританії.

Стипендія покриває плату за навчання, усі обов'язкові внески, і також оплачує проживання в період навчання в магістратурі і на програмі МВА.

Вимоги до кандидатів

Стипендію можуть отримати кандидати, які:

• мають високу академічну успішність;
  • лідерський потенціал, який демонструють через досвід і мотивацію;
  • сильний характер, цілеспрямованість;
  • намір націлитися на вирішення глобальних соціальних проблем суспільства або через існуючі організації, або створивши нове підприємство;
  • мають можливість представити як можливо здійснити рішення цих проблем;
  • надати бачення того, як оксфордська програма 1 + 1 МВА допоможе кандидату в рішенні цих проблем.
  • Кандидати повинні відповідати вимогам програми магістратури, на яку надходять і також вимогам програми МВА.

Для того щоб Вашу кандидатуру розглянули для нарахування стипендії, Вам необхідно подати заявку на вступ на програму МВА до березня 2018 і на ще одну програму магістратури. Крайній термін подачі документів на деякі магістерські програми в січні 2018.

Також необхідно надати есе обсягом не більше 500 слів, в якому дати відповідь на питання: Як Ви збираєтеся змінити світ? Що це говорить нам про Вас, як про особистість?

Детальніше про стипендії на сайті організаторів

(0 голосов)