Літній університет для студентів в Університеті Окаяма (Японія)

7 февраля 2018, 9:36 am Автор
There is no translation available.

Двотижнева літня програма спрямована на те, щоб надати студентам з усього світу можливість дізнатися про регіон Сетучі і просунути чітку картину минулого, сьогодення і майбутнього Сетучі в серії лекцій з таких тем, як активізація гірських сіл, туризм на невеликому острові, участь громади в історичному місті, Курашик, Фестиваль мистецтв Сетучі і його вплив на спосіб життя місцевих жителів.

Дедлайн: 14.02.2018

Тип гранту: Літні школи;

Веб-сайт: okayama-u.ac.jp

Мета Літньої школи 2018 року в Окаямі

Регіон Сетучі, в якому розташований університет Окаяма, знаходиться в центральній частині західної Японії, з видом на внутрішнє море Сето, в якому є близько трьох тисяч островів. Завдяки багатим природним ресурсам, красивою природою і зручному розташуванню на морських маршрутах цей регіон був економічно процвітаючою і розвивалася унікальна культура з давніх часів.

Ця двотижнева літня програма спрямована на те, щоб надати студентам з усього світу можливість дізнатися про регіон Сетучі і просунути чітку картину минулого, сьогодення і майбутнього Сетучі в серії лекцій з таких тем, як активізація гірських сіл, туризм на невеликому острові, участь громади в історичному місті, Курашик, Фестиваль мистецтв Сетучі і його вплив на спосіб життя місцевих жителів.

На додаток до активної участі в спеціальних лекціях (англійською мовою), учасники повинні будуть провести вихідні незалежної польової роботи в Курасики, де вони залишаться 7 липня, і відвідати острів Наосима для остаточної польової роботи 11 липня.

Японські мовні класи також доступні. Після польових робіт студенти підготують презентації з окремих тем, які будуть представлені на Літньому студентському форумі в 2018 році.

Період проведення: Літній програми університету Окаяма - 1 липня 2018 (неділя) - 14 липень 2018 року (субота)

Загальна кількість учасників: максимум 45 (мінімальне число 20).

Вимоги до аплікантів:

Студенти бакалаврату, які навчаються в університетах, в яких Університет Окаяма мають угоду про обмін академічними або студентами, отримають пріоритет. Студентам з інших зарубіжних вищих навчальних закладів також пропонується подати заявку. Однак такі кандидати не можуть вважатися кандидатами на стипендію JASSO.

Вимоги до мови:

Оскільки англійська мова є мовою навчання в цій програмі, студенти повинні володіти англійською мовою. Студенти, які не є носіями англійської мови, повинні представити докази володіння англійською мовою,

Студенти можуть подати заявку на цю літню школу через веб-сайт.

Заявка на стипендію JASSO буде закрита, як тільки буде досягнута потрібна кількість одержувачів. Учасники, які не отримали цю стипендію, будуть покривати вартість участі в програмі за свій рахунок.

Рекомендуємо подавати заявки швидко, оскільки загальна кількість одержувачів стипендій JASSO обмежена.

(0 голосов)