Літній університет для студентів в Університеті Окаяма (Японія)

7 февраля 2018, 9:36 am Автор 
Прочитано 275 раз
There is no translation available.

Двотижнева літня програма спрямована на те, щоб надати студентам з усього світу можливість дізнатися про регіон Сетучі і просунути чітку картину минулого, сьогодення і майбутнього Сетучі в серії лекцій з таких тем, як активізація гірських сіл, туризм на невеликому острові, участь громади в історичному місті, Курашик, Фестиваль мистецтв Сетучі і його вплив на спосіб життя місцевих жителів.

Дедлайн: 14.02.2018

Тип гранту: Літні школи;

Веб-сайт: okayama-u.ac.jp

Мета Літньої школи 2018 року в Окаямі

Регіон Сетучі, в якому розташований університет Окаяма, знаходиться в центральній частині західної Японії, з видом на внутрішнє море Сето, в якому є близько трьох тисяч островів. Завдяки багатим природним ресурсам, красивою природою і зручному розташуванню на морських маршрутах цей регіон був економічно процвітаючою і розвивалася унікальна культура з давніх часів.

Ця двотижнева літня програма спрямована на те, щоб надати студентам з усього світу можливість дізнатися про регіон Сетучі і просунути чітку картину минулого, сьогодення і майбутнього Сетучі в серії лекцій з таких тем, як активізація гірських сіл, туризм на невеликому острові, участь громади в історичному місті, Курашик, Фестиваль мистецтв Сетучі і його вплив на спосіб життя місцевих жителів.

На додаток до активної участі в спеціальних лекціях (англійською мовою), учасники повинні будуть провести вихідні незалежної польової роботи в Курасики, де вони залишаться 7 липня, і відвідати острів Наосима для остаточної польової роботи 11 липня.

Японські мовні класи також доступні. Після польових робіт студенти підготують презентації з окремих тем, які будуть представлені на Літньому студентському форумі в 2018 році.

Період проведення: Літній програми університету Окаяма - 1 липня 2018 (неділя) - 14 липень 2018 року (субота)

Загальна кількість учасників: максимум 45 (мінімальне число 20).

Вимоги до аплікантів:

Студенти бакалаврату, які навчаються в університетах, в яких Університет Окаяма мають угоду про обмін академічними або студентами, отримають пріоритет. Студентам з інших зарубіжних вищих навчальних закладів також пропонується подати заявку. Однак такі кандидати не можуть вважатися кандидатами на стипендію JASSO.

Вимоги до мови:

Оскільки англійська мова є мовою навчання в цій програмі, студенти повинні володіти англійською мовою. Студенти, які не є носіями англійської мови, повинні представити докази володіння англійською мовою,

Студенти можуть подати заявку на цю літню школу через веб-сайт.

https://v3.apollon.nta.co.jp/OkayamaCAMPUS/.

Заявка на стипендію JASSO буде закрита, як тільки буде досягнута потрібна кількість одержувачів. Учасники, які не отримали цю стипендію, будуть покривати вартість участі в програмі за свій рахунок.

Рекомендуємо подавати заявки швидко, оскільки загальна кількість одержувачів стипендій JASSO обмежена.

 

Оцените материал
(0 голосов)

Responsive Photo Gallery for K2

CEE Spring 2018Програми вступних іспитівУряд Республіки Казахстан виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян УкраїниІнклюзивні практики - 2018Містки громадської активностіFulbright Graduate Student ProgramSocial Impact Award: проекти, які змінюють світ на кращеКОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019-2020 РОКИ