Конкурс на отримання грантів для візитів молодих науковців НАН України на місячний термін до Польщі

7 февраля 2018, 9:59 am Автор
There is no translation available.

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України на 2018 – 2020 роки  у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

Дедлайн: 25.02.2018

Веб-сайт: nas.gov.ua

Організаційні та фінансові умови зазначених візитів до Польщі викладено в Додатку 3 Протоколу до Угоди про наукове співробітництво між ПАН і НАН України на 2018 – 2020 роки.

Охочі взяти участь у конкурсі мають надати коротку наукову біографію (CV) англійською та українською мовами за формою.

CV разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зав’язків НАН України не пізніше 25 лютого 2018 року на адресу:  01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зав’язків НАН України. Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.).

Після прийняття польською стороною рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візитів до Польщі, відповідне оголошення буде розміщено на офіційному веб-сайті НАН України.

Довідки за телефоном: 234-37-28 (Петрушенко Ганна Григорівна).

(0 голосов)