Постдок в області гуманітарних наук в Університеті Піттсбурга (США)

7 февраля 2018, 10:45 am Автор
There is no translation available.

Школа Dietrich пропонує три пост-докторських стипендії з гуманітарних наук і дві в області соціальних наук (у відділі соціології та історичного факультету), які будуть виплачуватися протягом двох років, починаючи з серпня 2018 року.

Дедлайн: 16.02.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном;

Стипендіати будуть викладати один курс в кожному семестрі, просувати свою наукову роботу і брати участь в академічних та інтелектуальних співтовариствах своїх відділів і школи в цілому.

Стипендіати отримують щорічну стипендію в розмірі 47 476,08 дол. США, щорічна допомога на дослідження / транспортні витрати в розмірі 4000 дол. США та одноразову допомогу в розмірі 1 500 долл. США. Університет надає щодо великий пакет додаткових переваг, включаючи медичне страхування, страхування від стоматологів та страхування зору, страхування життя, право на участь у програмі стипендій для навчання в університеті і план виходу на пенсію. У стипендіатів є доступ до додаткових переваг, які в даний час включають: університетські бібліотеки і об'єкти відпочинку, комп'ютерні та мережеві послуги та громадський транспорт без проїзду.

Ми запрошуємо подавати заявки кваліфікованих кандидатів, які пройдуть всі етапи захисту кандидатського ступеня, включаючи усний захист, на 1 березня 2018 року. Особи, які виконали всі такі вимоги до 1 червня 2016 року, не мають права подаватися на Стипендію

Будь-яка пропозиція по найму залежить від фактичної наявності наукового ступеня доктора до призначення, отримання всіх належних віз (для міжнародних стипендіатів) і сертифікації володіння англійською мовою

Більш детальна інформація знаходиться на сайті https://as.pitt.edu

(0 голосов)