Валентин Поставнічев

Валентин Поставнічев

There is no translation available.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у VIIІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Харчові добавки. Харчування здорової та хворої людини”, яка відбудеться

19-20 квітня 2018 року

Організатором конференції є кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (ТРГ та ГРС)

Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Вчена рада

17 ноября 2017, 10:41 am
There is no translation available.

Вчена рада – колегіальний орган, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року №1556-VII і Положення про Вчену раду Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського і створюється для вирішення найважливіших питань діяльності Університету.
 
Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 504в
+ 38 (056) 409 - 77 - 87
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
Голова Вченої ради - Чернега Оксана Богданівна
Учений секретар Вченої ради - Шапран Дар’я Петрівна
 

Основні завдання і функції Вченої ради:

  • подання до Конференції трудового колективу університету проекту Статуту ДонНУЕТу, а також змін і доповнень до нього;
  • ухвалення фінансових планів і звітів університету;
  • подання пропозицій ректору ДонНУЕТу щодо призначення та звільнення з посади проректорів, директорів навчально-наукових інститутів, директора бібліотеки та головного бухгалтера;
  • обрання на посаду таємним голосуванням завідувачів кафедр;
  • ухвалення навчальних програм та навчальних планів;
  • ухвалення рішень з питань організації навчально-виховного процесу;
  • ухвалення основних напрямів наукових досліджень;
  • оцінка науково-педагогічної діяльності структурних підрозділів;
  • ухвалення рішень щодо кандидатур для присвоєння вчених звань доцента, професора.

Положення про Вчену раду Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

ПОРЯДОК ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ НАУКОВИМ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

 

Склад Вченої ради ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського

  • Арутюнова Тереза Андріївна – головний бухгалтер
  • Бавико Олександр Євгенович – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук
  • Бочарова Юлія Геннадіївна – директор навчально-наукового інституту економіки та підприємництва, кандидат економічних наук
  • Возняк Андрій Васильович – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, кандидат технічних наук
  • Гакова Міра Володимирівна – викладач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, аспірант
  • Горіна Анна Олександрівна – в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму, доктор економічних наук
  • Горяйнова Юлія Артурівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Ґудзь Юрій Федорович – доцент кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук
  • Дорофєєва Христина Михайлівна – старший викладач кафедри міжнародної економіки та туризму, кандидат економічних наук
  • Зиза Олена Олександрівна – доцент кафедри економіки, кандидат економічних наук
  • Карабаза Ірина Анатоліївна – доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Каминський Павло Дмитрович – директор навчально-наукового інституту управління та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Кожухова Тетяна Валеріївна – завідувач кафедри обліку та аудиту, кандидат економічних наук
  • Колодяжна Ірина Вікторівна – директор навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності, кандидат економічних наук
  • Коренець Юрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу
  • Мачихін Сергій – голова студентського самоврядування
  • Никифоров Радіон Петрович – перший проректор, кандидат технічних наук
  • Остапенко Світлана Анатоліївна – завідувач кафедри іноземної філології та перекладу, кандидат педагогічних наук
  • Романуха Олександр Миколайович – голова первинної профспілкової організації ДонНУЕТ, доцент кафедри українознавства кандидат історичних наук
  • Сімакова Ольга Олександрівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Суслова Лариса Віталіївна – начальник відділу кадрів
  • Трифонова Дар’я – член студентського самоврядування
  • Хорольський Валентин Петрович – професор кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, доктор технічних наук
  • Чернега Оксана Богданівна – в.о. ректора, доктор економічних наук, професор
  • Шапран Дар’я Петрівна – учений секретар Вченої ради, кандидат філологічних наук
  • Шерстюкова Каріна Юріївна – директор Маріупольського коледжу ДонНУЕТ, кандидат економічних наук
  • Шишкін Євген Євгенович – директор Краматорського коледжу ДонНУЕТ
  • Шульженко Ігор Владиславович – завідувач кафедри гуманітарних і правових дисциплін, кандидат юридичних наук
  • Янковський Валерій – член студентського самоврядування

folder ПОСТАНОВИ ВЧЕНОЇ РАДИ ДонНУЕТ

День Європейських мов в ДонНУЕТ

29 сентября 2017, 2:52 pm
There is no translation available.

27 вересня 2017 року у стінах ДонНУЕТ відзначався День Європейських мов.

На свято були запрошені студенти першого курсу та учні КЗШ №8, КСШ №107 з поглибленим вивченням англійської мови та Криворізька гімназія №91.

Під час урочистої частини були представлені наукові та творчі здобутки студентів ДонНУЕТ.

ФІН-17ск_Н

25 сентября 2017, 1:21 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Етика службового спілкуівання Мацнева С.А. лк 507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка Серебренников В.М.  лк  311 

10.30-11.50

2

 Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М.  лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-17Ма_Н

25 сентября 2017, 1:21 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Фінансовий менеджмент М. О. Юнацький лк 311

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Страховий менеджмент Н. О. Слободянюк лк 408

15.30-16.50

5

Бюджетний менеджмент Н. О. Слободянюк лк 408

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий менеджмент М. О. Юнацький   308

14.00-15.20

4

Ринок фінансових послуг Ю. Ф. Гудзь лк 506

15.30-16.50

5

Ринок фінансових послуг Ю. Ф. Гудзь пр 506

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Страховий менеджмент М. О. Коніна пр 407

15.30-16.50

5

Бюджетний менеджмент М. О. Коніна пр 407

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Фін-17_Н

25 сентября 2017, 1:20 pm
There is no translation available.

Завантажити розклад

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 313

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка лк 313

10.30-11.50

2

Інформатиката інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Іноземна мова А. І. Покулевька пр 407

12.30-13.50

3

Історія укранської державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

10.30-11.50

2

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова С. О. Остапенко пр 407

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов пр 309

12.30-13.50

3

Філософія К. В. Ніколенко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

        pdf Фін 17 Н (80 KB)

ФІН-16с_Н

25 сентября 2017, 1:19 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М. лк   311

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М.  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінансовий аналіз Каминський П.Д. лк 510

12.30-13.50

3

Міжнародні фінанси Кожухова Т.В. лк 510

14.00-15.20

4

Фінансовий аналіз Роєва О.С. пр 510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Міжнародні фінанси Шамрін Р.В   пр 510 

10.30-11.50

2

Управління фінансовими ризиками Юнацький М.О. пр 510

12.30-13.50

3

Міжнародні фінанси Шамрін Р.В. пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-16_Н

25 сентября 2017, 1:18 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (76 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Шевченко Л.Я. лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка Серебренников В.М. лк 311

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік  Кондратюк О.М. пр  403 

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Вакансія  пр   408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-15_Н

25 сентября 2017, 1:18 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Валютний ринок Нєізвєстна О.В. лк 505

10.30-11.50

2

Валютний ринок Нєізвєстна О.В. пр 505

12.30-13.50

3

Фінансовий аналіз Роєва О.С. пр 232/505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бюджетна система Слоблдянюк Н.О. лк 505

12.30-13.50

3

Бюджетна система Гудзь Ю.Ф. пр 505/309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М.  лк 311 

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М.  пр   408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінансовий аналіз Каминський П.Д. лк 510

12.30-13.50

3

Міжнародні фінанси Кожухова Т.В. лк 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Міжнародні фінанси  Шамрін Р.В.  пр 510 

10.30-11.50

2

Управління фінансовими ризиками Юнацький М.О. пр 510

12.30-13.50

3

Міжнародні фінанси Шамрін Р.В. пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-14_Н

25 сентября 2017, 1:17 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фінанси зарубіжних корпорацій  Гудзь Ю.Ф.  лк 501 

10.30-11.50

2

 Фінанси зарубіжних корпорацій  Гудзь Ю.Ф. пр  232 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Фінанси підприємства  Гудзь Ю.Ф. лк   232

10.30-11.50

2

 Фінанси підприємства  Гудзь Ю.Ф.  пр  408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Фінансовий ринок  Гудзь Ю.Ф.  лк  403

10.30-11.50

2

 Фінансовий ринок  Гудзь Ю.Ф.  пр  505

12.30-13.50

3

Фінанси підприємства Гудзь Ю.Ф. пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

 Фінансова діяльність суб`єктів господарювання  Гудзь Ю.Ф.  лк 232 

10.30-11.50

2

Фінансова діяльність суб`єктів господарювання  Гудзь Ю.Ф.  лк  232

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Валютний ринок Нєізвєстна О.В. лк 311

12.30-13.50

3

Ризикологія  Зиза О.О.  лк  309

14.00-15.20

4

Ризикологія  Зиза О.О. лк   401

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ПУА-17Ма_Н

25 сентября 2017, 1:16 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Публічне адміністрування Орлов лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Публічне адміністрування М. В. Гакова пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Конституція та врядування Ю. К. Власенко лк 504/2

12.30-13.50

3

Державне регулювання економіки та економічна політика О. О. Зиза лк 504/2

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

Конституція та врядування Ю. К. Власенко пр 504/2

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Державне регулювання економіки та економічна політика О. О. Зиза пр 315

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17ск_Н

25 сентября 2017, 1:15 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Фінанси, гроші та кредит Слободянюк Н.О. лк 308

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Етика службового спілкуівання Мацнева С.А. лк 507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка  Серебренников В.М.  лк 311 

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М.  лк 311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17Ма_Н

25 сентября 2017, 1:14 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами О. С. Роєва пр 510

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М. Т. Шендгригоренко лк 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік зовнішньоекономічної діяльності Т. В. Кожухова пр акт. зал

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Методологія наукових досліджень Резніченко пр 103

15.30-16.50

5

Облік зовнішньоекономічної діяльності Т. В. Кожухова лк 503

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Методологія наукових досліджень О. Є. Бавико лк 103

12.30-13.50

3

Організація обліку Т. В. Кожухова лк 503

14.00-15.20

4

Організація обліку Т. В. Кожухова пр 503

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17_Н

25 сентября 2017, 1:14 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 313

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка лк 313

10.30-11.50

2

Інформатиката інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Іноземна мова А. І. Покулевька пр 407

12.30-13.50

3

Історія укранської державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

10.30-11.50

2

Вища математика Т. В. Квітка пр 408

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О. М. Романуха пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова С. О. Остапенко пр 407

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов пр 309

12.30-13.50

3

Філософія К. В. Ніколенко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16с_Н

25 сентября 2017, 1:12 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Облікова політика Л. Я. Шевченко лк 510

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 510

12.30-13.50

3

Менеджмент Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Економіка підприємства С. О. Єрмак лк 313

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 101

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 232

12.30-13.50

3

Професійна іноземна мова Г. М. Удовіченко пр 401

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Аудит М. Т. Шендгригоренко лк 510

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

Облікова політика Л. Я. Шевченко пр 505

15.30-16.50

5

Аудит Кондратюк пр 510

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінансовий облік ІІ Л. Я. Шевченко лк 401

12.30-13.50

3

Управління персоналом Н. С. Іванова лк 313

14.00-15.20

4

Менеджмент М. В. Гакова пр 510

15.30-16.50

5

    пр 232

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Управління персоналом М. В. Гакова пр 503

12.30-13.50

3

Фінансовий облік ІІ О. С. Роєва пр 308

14.00-15.20

4

Економіка підприємства Л. Д. Костакова пр 401

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16_Н

25 сентября 2017, 1:12 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (76 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка Серебренников В.М. лк 311

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Вакансія  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОА-15_Н

25 сентября 2017, 1:11 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Аналіз господарської діяльності Шендригоренко М.Т. лк 510

14.00-15.20

4

Аналіз господарської діяльності Роєва О.С. пр 510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік в зарубіжних країнах Кожухова Т.В. лк 101/308

14.00-15.20

4

 Облік та адміністрування податків  Роєва О.С.  пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Облік у недержавних фінансових установах  Штик Ю.В.  лк  408

10.30-11.50

2

Облік у бюджетних установах Штик Ю.В. лк 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Облік у бюджетних установах Штик Ю.В. лк 101

12.30-13.50

3

Облік та адміністрування податків Штик Ю.В. лк 512/3

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у бюджетних установах Роєва О.С. пр 402

15.30-16.50

5

Аналіз господарської діяльності  Роєва О.С.  пр 402 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОА-14_Н

25 сентября 2017, 1:10 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Звітність підприємства Штик Ю.В. лк 402

10.30-11.50

2

Внутрішній господарський контроль Шендригоренко М.Т. лк 402

12.30-13.50

3

Інформаційні системи в обліку і аудиті Штик Ю.В. лк 512/3

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Аудит у банках  Шевченко Л.Я.  лк  403

14.00-15.20

4

Аудит у банках Шевченко Л.Я. пр 506

15.30-16.50

5

Облікова політика Шевченко Л.Я. лк 506

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Звітність підприємства Штик Ю.В. пр 512/3

14.00-15.20

4

Інформаційні системи в обліку і аудиті Штик Ю.В. пр 309

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і звітність у галузях економіки  Шевченко Л.Я.  лк 506 

14.00-15.20

4

 Облікова політика  Шевченко Л.Я. пр   506

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Професійна іноземна мова  Удовіченко Г.М. пр   232

12.30-13.50

3

Внутрішній господарський контроль  Кондратюк О.М.  пр  407/506

14.00-15.20

4

Внутрішній господарський контроль Кондратюк О.М. пр 506

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МТ-15_Н

25 сентября 2017, 1:09 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Маркетинг  Карабаза І.А.  лк  507

10.30-11.50

2

Маркетинг Карабаза І.А. лк 507

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетингові комунікації Булгакова О.В.  лк  408

10.30-11.50

2

Менеджмент Іванова Н.С. лк   506/407 

12.30-13.50

3

Менеджмент Іванова Н.С. лк 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Поведінка споживача  Булгакова О.В. лк 505 

10.30-11.50

2

Маркетингові комунікації  Водяник М.О пр 313 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Маркетингова товарна політика Барабанова В.В.  лк  510

10.30-11.50

2

 Паблік релейшенз  Барабанова В.В. лк 308 

12.30-13.50

3

Поведінка споживача Булгакова О.В. лк 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Поведінка споживача Водяник М.О  пр   402

12.30-13.50

3

Менеджмент Гакова М.В. пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МТ-14_Н

25 сентября 2017, 1:08 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (72 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Маркетингова товарна політика Барабанова В.В. лк 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17Ма_Н

25 сентября 2017, 1:08 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкуретноспроможністю підприємств О. Б. Чернега лк 507

15.30-16.50

5

Публічне адміністрування Орлов лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управління міжнародною конкурентноспроможністю підприємств Ю. Г. Бочарова пр 311

14.00-15.20

4

Публічне адміністрування М. В. Гакова пр 505

15.30-16.50

5

Управління якістю І. В. Шаповалова пр 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

Менеджмент організацій І. В. Шаповалова пр 504/4

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Логістичний менеджмент М. В. Гакова пр 504/4

12.30-13.50

3

Управління якістю О. В. Булгакова лк 504/4

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

Менеджмент організацій Н. М. Ястремська лк 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Логістичний менеджмент В. В. Барабанова лк 504/4

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17_Н

25 сентября 2017, 1:07 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О. К. Копайгора пр 308

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 402

10.30-11.50

2

Вища математика В. М. Серебренніков лк 314

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова

І. Ю.Сіняговська

А. І. Покулевька

пр

506

309

12.30-13.50

3

Вища математика В. М. Серебренніков пр 314

14.00-15.20

4

Політекономія К. С. Москаленко пр 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 314

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Іноземна мова

І. Ю.Сіняговська

А. І. Покулевька

пр

506

309

10.30-11.50

2

Філософія К. В. Ніколенко пр 407

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17 ск_Н

25 сентября 2017, 1:06 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Фінанси, гроші та кредит Слободянюк Н.О. лк 308

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Етика службового спілкуівання Мацнева С.А. лк 507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

 Економіко-математичні методи та моделі:економетріка  Серебренников В.М.  лк 311

10.30-11.50

2

 Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М. лк  311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Самоменеджмент Іванова Н.С. лк 402

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16ск_Н

25 сентября 2017, 1:05 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Управління зовнішньоекономічною діяльністю Скляр Н.М. лк 408

10.30-11.50

2

Економіка і фінанси підприємства Єрмак С.О. лк 403

12.30-13.50

3

Управління зовнішньоекономічною діяльністю  Скляр Н.М. лк  403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Економіка і фінанси підприємства  Костакова Л.Д.  пр 403 

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів Мацнева С.А. лк 403

12.30-13.50

3

Бізнес-планувння Волошина С.В. лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Маркетингові дослдження Барабанова В.В. лк 507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Організація проведення ділових переговорів Мацнева С.А. пр 507

10.30-11.50

2

Основи менеджменту Ястремська Н.М. лк 311

12.30-13.50

3

Самоменеджмент Іванова Н.С. лк 401/407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Основи менеджменту Шаповалова І.В. пр 507

10.30-11.50

2

Управління зовнішньоекономічною діяльністю Скляр Н.М. лк 507

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16_Н

25 сентября 2017, 1:04 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (77 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінанси, гроші та кредит Слободянюн Н.О. лк 313

14.00-15.20

4

 Фінанси, гроші та кредит Слободянюн Н.О.  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Шевченко Л.Я. лк 311

12.30-13.50

3

Етика службового спілкуівання Мацнева С.А.  лк  507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М. лк 311

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

 Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М.  пр   402

10.30-11.50

2

 Самоменеджмент Іванова Н.С.  лк  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік  Кондратюк О.М.  пр  403

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-14_Н

25 сентября 2017, 1:03 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Логістика Данкєєва О.М.   пр  502

10.30-11.50

2

 Логістика  Дорофєєва Х.М.  лк 314 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Управління інноваціями  Приймак Н.С. лк  407 

10.30-11.50

2

Управління інноваціями Приймак Н.С.   лк 402 

12.30-13.50

3

Управління інноваціями Водяник М.О. пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Внутрішній економічний механізм підприємства Барабанова В.В. лк 401

15.30-16.50

5

 Моделювання економічних ризиків Калініченко Д.Р.  пр   401

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент підприємства Ястремська І.В. лк 402

14.00-15.20

4

Менеджмент підприємства Шаповалова Н.М. пр 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Моделювання економічних рішень  Водлошина С.В.  лк  510

14.00-15.20

4

Внутрішній економічний механізм підприємства  Гакова М.В. пр   510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17Ма_Н

25 сентября 2017, 1:02 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Експертиза товарів О. Є. Бавико лк 103

12.30-13.50

3

Експертиза товарів М. Є. Бондарчук пр 103

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Товарна інноваційна політика М. О. Водяник пр 504/4

14.00-15.20

4

Товарна інноваційна політика В. В. Барабанова лк 504/4

15.30-16.50

5

Управління якістю І. В. Шаповалова пр 504/4

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління І. В. Шаповалова пр 504/4

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Логістичний менеджмент І. В. Гакова пр 504/4

12.30-13.50

3

Управління якістю О. В. Булгакова лк 504/4

14.00-15.20

4

Стратегічне управління Н. С. Іванова лк 504/4

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Логістичний менеджмент В. В. Барабанова лк 504/4

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17_Н

25 сентября 2017, 1:02 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О. К. Копайгора пр 308

10.30-11.50

2

Політична економія С. Г. Лисевич лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О. М. Романуха лк 402

10.30-11.50

2

Вища математика В. М. Серебренніков лк 314

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології С. О. Тернов лк 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В. М. Серебренніков пр 314

14.00-15.20

4

Політекономія К. С. Москаленко пр 314

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Філософія Н. В. Шрамко лк 314

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Філософія К. В. Ніколенко пр 407

12.30-13.50

3

Іноземна мова О. М. Бондаревська пр акт. зал

14.00-15.20

4

Іноземна мова О. М. Бондаревська пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17 ск_Н

25 сентября 2017, 1:01 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіко-математичні методи та моделі:економетрика Серебренников В.М. пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Фінанси, гроші та кредит Слободянюк Н.О. лк 308

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Етика службового спілкуівання Мацнева С.А. лк 507

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіко-математичні методи та моделі:економетріка  Серебренников В.М.  лк  311

10.30-11.50

2

Міжнародна економіка  Дорофєєва Х.М.  лк  311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Дорофєєва Х.М. пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
           

МК-16СК_Н

25 сентября 2017, 1:00 pm
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Маркетинг Карабаза І.А.  лк   507

10.30-11.50

2

Маркетинг Карабаза І.А. лк 507

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  Іванова Н.С. лк  506/407 

12.30-13.50

3

Менеджмент Іванова Н.С. лк 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Паблік релейшенз Барабанова В.В.   лк  308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент Гакова М.В. пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6