26 марта 2018, 4:37 pm
Категория Поступающему
Прочитано 16970 раз Последнее изменение Среда, 10 июля 2019 10:01
There is no translation available.

Приймальна комісія Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (далі – Приймальна комісія) – робочий орган університету, передбачений частиною першою статті 38 Закону України «Про вищу освіту», що утворюється для організації прийому вступників.

Приймальна комісія ДонНУЕТ працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до:

• законодавства України;

До складу Приймальної комісії входять:

• Голова Приймальної комісії – ректор Університету;
  • заступник голови Приймальної комісії – перший проректор Університету;
  • відповідальний секретар Приймальної комісії;
  • заступники відповідального секретаря Приймальної комісії;
  • уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;
  • члени Приймальної комісії (директори інститутів, керівники структурних підрозділів);
  • представники органів студентського самоврядування.

У складі Приймальної комісії діють:

• Комісія з організації вступу на ступінь бакалавра на основі ПЗСО;
  • Комісія з організації вступу на ступінь бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста;
  • Комісія з організації вступу на ступінь магістра;
  • Апеляційна комісія;
  • Комісія з питань поновлення та переведення студентів;
  • Освітній центр "Донбас - Україна";
  • Консультаційні центри для вступників в містах Кривий Ріг, Краматорськ, Маріуполь.

Офіс приймальної комісії розташовано в ауд. 310 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, буд. 16.

НОРМАТИВНА БАЗА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Усі питання, пов'язані з прийомом до ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях. Рішення приймальної комісії оприлюднюються на інформаційних стендах приймальної комісії та на офіційному веб-сайті університету, як правило, в день прийняття.

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Розклад роботи ПК

На час проведення вступної кампанії діє особливий порядок роботи Приймальної комісії ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського:

Період / Дати

Дні тижня

Робочий час

з 10.07.2019 р. по 30.08.2019 р.

понеділок – п’ятниця

9:00-17:00*

субота

9:00-13:00*

неділя

вихідний

16.07.2019 р.,

22.07.2019 р.,

26.07.2019 р.,

31.07.2019 р.

9:00-18:00*

* Примітка: 12:30-13:00 – обідня перерва.

У разі необхідності у період прийому документів та проведення конкурсного відбору Приймальна комісія може прийняти рішення про зміну порядку своєї роботи, яке буде оприлюднене на інформаційних стендах Приймальної комісії та на веб-сайті Університету.

Контакти Приймальної комісії

м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, б. 16, к. 310.

+38 (068) 222 - 60 - 54

+38 (099) 001 - 20 - 84